Qstyle. Świat luksusowych artykułów skórzanych i skóropodobnych.
plen
Strona główna » Formularz zwrotu towaru

Formularz zwrotu towaru

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

DANE KLIENTA:

IMIĘ:

NAZWISKO:

ADRES:

KOD:

MIASTO:

ADRES E-MAIL:

To pole jest wymagane.

TELEFON:

DANE SPRZEDAWCY:

ADRES WWW: www.Qstyle.pl

NAZWA FIRMY: Firma Handlowa KASIA Anna Grudzińska

ADRES: Legionów 33

KOD: 82-300

MIASTO: Elbląg

E-MAIL: sklep@Qstyle.pl

ZAMÓWIENIE ID:

DATA ZAWARCIA UMOWY/ODEBRANIA TOWARU:

 Jeżeli odstępujesz od umowy sprzedaży towaru - należy wpisać datę odebrania przesyłki.

 

FORMA ZWROTU PŁATNOŚCI:

DANE TOWARU:

NAZWA TOWARU:

ILOŚĆ:

Pouczenie

 

Prawo odstąpienia od umowy

 

  1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

  2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy

  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sklep internetowy Qstyle.pl, działający pod adresem http://www.Qstyle.pl prowadzony przez Firmę Handlową „KASIA” Anna Grudzińska, 82-300 Elbląg, ul. Legionów 33, adres mailowy: sklep@Qstyle.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

  4. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy: http://qstyle.pl/formularz-zwrotu-towaru-pm-27.html lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na nasz adres email: sklep@Qstyle.pl . Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy pocztą elektroniczną.

  5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

 

  1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz lub wysłać na adres Sklepu, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu